Зворотній дзвінок
Ми в інтернеті
12 туда »

Виготовляємо відїздні, розпашні ворота, ворота-гармошка. Вибрайте то, що Вам по душі.Крім того в нас Ви можете замовити ворота з автоматикою та монтажем автоматики. НАША ХАТА - офіційний диллер якісної автоматики італійського бренду FAAC и Genius!

Така модель складається із горизонтальних ламелей, які прикріплені під кутом до внутрішніх і зовнішніх пешок. Довжина ламелей до 4м, висота будь-яка. Спеціальне розміщення ламелей дозволяє Вам бачити усе, що відбувається з вулиці, але прохожі не зможуть проглядати ваш двір. Така особливість дозволяє сонячному промінню наповнити Ваше подвіря і тим самим добавляє затишку і візуально збільшує простір. Широкий вибір кольорів дозволить підібрати гармонійне рішення для обєднання паркану з фасадом і дахом Вашого будинку!

.

Які є ворота?
Щоб полегшити Вам вибір, розкажемо про найпопулярніші конструкції з нашого каталогу:

Розпашні ворота - це варіант, який заслужив звання оптимального варіанту у відношенні ціна-якість. Такі ворота складаються із двох частин, які можуть відкриватися всередину чи ззовні подвіря. Ворота кріпляться до опорних стовпів за допомогою завіс. Плюси розпашних воріт - це перевірена часом конструкція, міцність і естетика при недорогій вартості.

Відїздні ворота - особливі тим, що не потребують додаткового місця при відкриванні. Ворота рухаються по направляючих і ховаються в ліву чи праву сторону. Найвдаліший варіант, адже він ніяким чином не обмежує проїзд. Такі ворота добре витримують інтенсивну експлуатацію й виглядають досить сучасно.

Ще більш компактними є ворота-гармошка. Якщо у вас дуже великий проєм і немає місця для розпашних і відїздних воріт, то він вам якраз підійде. Відкриваються і закриваються такі ворота за допомогою спеціального механізму поочередно. Таке рішення - номер один для невеличкої ділянки, та для того, щоб вам було зручно паркуватися. номер один рішення невеличка ділянка зробити все щоб вам було зручно паркуватися.

Окрім цього, ми можемо зробити хвіртку у воротах чи придумати саме для вас унікальне рішення! У нас є власне виробництво, це означає, що ми можемо виготовити ворота під Ваш смак і задумку.

Політика конфіденційності
2014 – 2021 © Всі права захищені