Зворотній дзвінок
Новинка
Рифлена структура
Ми в інтернеті
Двосторонній штахетник та металеві стовпці
Відгуки: 0 / 0 / 0
Артикул: gr2s
Купити в 1 клік
Ціна дійсна тільки в інтернет-магазині й може відрізнятися від цін в інших магазинах.
Опис товару
Оплата і доставка
Відгуки: 0

Паркан з металевого штахетника це дуже красиво і акуратно, адже відмінно виглядає як сам по собі, так і в комбінації з іншими матеріалами. Наприклад їх можна поєднати з бетонними стовпчиками, цеглою чи плиткою.

Такий паркан відмінно захищає ваше подвіря від посторонніх та дозволяє провітрюватись теритоїї, на відміну від повністю глухих парканів.

Металевий штахетник це міцний і довговічний матеріал, який прослужить Вам не менше як 30 років, то того ж зовсім не потребує догляду! Паркан із металевого штахетника не заважає сонячному світлу потрапляти на Ваше подвіря і не створює замкненого простору.

Якщо порівняти із деревяним парканом, який необхідно регулярно фарбувати й забезпечувати догляд, то огорожа із металевого штахетника не така вибаглива: вона не ржавіє, не вигоряє на сонці, не боїться вологи, і на відміну від деревяних - на металевому штахетнику не відслоюється фарба.

Технічні характеристики:
Тип покриття: матовий, глянцевий, алюцинк, під дерево
Ширина штахетника - 10,5; 11,5 см

Вам сподобались наші паркани? Якщо так, то запрошуємо вас відвідати одну із найбільших в Україні виставок воріт і парканів у Львові, Тернополі, Стрию, Золочеві та Долині.Звертайтесь у компанію Наша Хата, щоб получити повноцінний сервіс "під ключ". Працюємо по всій Україні. Наші спеціалісти втілять Ваші мрії у реальність

Погано
Середньо
Відмінно
Залишити відгук
Політика конфіденційності
2014 – 2023 © Всі права захищені