Зворотній дзвінок
Новинка
Дизайн воріт з декором
Ми в інтернеті
Парапет «Черепиця»
Відгуки: 0 / 0 / 0
Артикул: parapet1
Купити в 1 клік
Ціна дійсна тільки в інтернет-магазині й може відрізнятися від цін в інших магазинах.
Опис товару
Оплата і доставка
Відгуки: 0

Бетонні парапети — це захисне накриття на фундамент, якими закритають прольоти із блоків. цегли, фундаменту. Парапети захищають ваш прольот від руйнування, надають їм довершений вигляд, а також виконують захисну функцію — перешкоджають намоканню та руйнуванню.

Наші парапети власного виробництва мають велику різноманітність форм, розмірів, кольорів.

Ширина парапетів:17 см, 18 см, 21 см, 25 см, 27 см, 30 см, 35 см, 40 см, 45 см.
Довжина: 100 см, 60 см, 50 см, 39 см.

Ми дотримуємося ідеальних пропорцій по додаванню пігменту кольору, для того щоб бетонний виріб був міцним і надійним та мав привабливий колір. Кольори в пігменті: сірий, ніжно-червоний, чорний, коричневий, жовтий і зелений.

Парапети покриті спеціальною фарбою для бетону, яка не вигорає, не тріскається і не тьмяніє. Кольори пофарбованих парапетів: білий, попелястий, антрацит, графіт, чорний, бєжевий, пісковий, жовтий, жовто-гарячий, цеглястий, померанчевий, червоний, вишня-світла, вишня-темна, світло-коричневий, темно-коричневий, зелений, зелений-хакі, блакитний.

А також ми можемо поєднати декілька кольорів чи додати срібний, золотий, мідний, бронзовий блиск.

Правильно підібрані під розміри та професійно встановлені парапети гарантують повноцінний захист огорожі на довгі роки. Тому важливо щоб капелюх виступав за край конструкції не менше ніж на 3 см.

Для виготовлення дашків, капелюхів та парапетів ми використовуємо технологію вібролиття, яка гарантує високу якість виробів, гладку поверхню, що відрізняє її від вібропресованого капелюха, який дуже сильно вбирає вологу.

Склад виробу: пісок, гранітний щебінь, безшлаковий цемент марки М-500, відповідні пластифікатори, протиморозні добавки.

Як правило, такі накриття дуже міцні та довговічні, вирізняються високою морозостійкістю та низьким вологопоглинанням і не потребують особливого догляду. Парапет не псується при регулярному сонячному випромінюванню, дощових опадів, снігу, легко витримує високі і низькі температури.

Погано
Середньо
Відмінно
Залишити відгук
Політика конфіденційності
2014 – 2022 © Всі права захищені